post

Evden Eve Nakliyat, İstanbul Nakliyat Firması, ofis taşıma eşya depolama gibi hizmetler veren Ulusoy Nakliyat sizlere parça eşya taşımacılığı hizmetleri de vermektedir. Parça eşya taşıma şu şekilde olmalıdır. Birincisi şehir içi parça eşya taşımacılığı İkincisi ise şehirler arası parça eşya taşımacılığı dır.

Şehir içi Parça Eşya Taşıma Hizmetleri

Şehir içi parça eşya taşıma küçük ve orta boy araçlarımızla İstanbul Şehir içinde yapılmaktadır. Az olan eşyalarınızı bize bildirdikten sonra ekibimizi gönderiyoruz ve düzgün bir şekilde montajı yapılması gerekiyorsa montajı yapılıyor. Daha sonra paketlemesi yapılarak Hacim olarak belirtilen Nakliyat kamyonuna yüklenir.

Parça Eşya Taşımacılığı

Teslimat adresinde ve aynı şekilde aynı gün içerisinde paketler açılır ve montajı yapılır. İstanbul parça eşya taşıma Her şey zamanında sloganıyla sizlere kurumsal parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Ulusoy Nakliyat parça eşya nakliyatı için sizlere vermiş olduğu bu hizmetten ötürü eşyalarınızı sigorta ile güvence altına almaktadır.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılığı

Şehirler arası parça eşya taşıma için tek başına bir araç tahsis etmek maliyeti oldukça yüksek tutmaktadır. Her hafta Türkiye’ nin her bölgesine sevkiyat yapan firmamız sizler için Hacim olarak küçük eşyalarınızı yani parsiyel dediğimiz parça eşyalarınızı adresinizden alıyor ve sevkiyat araçları ile Türkiye’ nin her yerine gönderiyor. Parsiyel taşıma yani parça eşya taşıma hizmetinde yapılması gereken tüm montaj işlemleri firmamızın uzman kadrosu tarafından yapılmaktadır. Tüm bu işlemlerin dışında parsiyel taşımacılık esnasında eşyalarınızın daha güvenliği nakledilmesi için kaliteli bir paketlemeye ihtiyacı vardır. Ev taşıma firması olarak Ulusoy Nakliyat ın uzman ekibi Mobilya koltuk beyaz eşya gibi büyük eşyalarınızı baloncuklu kağıtlar ile sarmaktadır. Parça eşya taşıma da Önemli olan bir unsur da az önce belirttiğimiz gibi sigortadır. Sigorta için şehirler arası nakliyat sigortası yapılmaktadır. Bu sigorta poliçesinin özel şartları kaza ve Yangına karşı maddelerinin yer alması doğabilecek büyük hasarların önüne geçmektir.

Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Parsiyel eşya taşıma Bir nevi zati eşya taşıma dır. Örnek olarak yazlık evinize ya da yazlık evinizden normal oturduğunuz bir eve eşyalarınızı göndermek Ulusoy Nakliyat ile sorun olmaktan çıkmaktadır. Az önce belirttiğimiz gibi tüm montaj ve paketleme işlemleri tamamen firma elemanlarımıza ait olmaktadır.

parsiyel nakliyat
Parsiyel ev taşıma

Parsiyel eşya taşımalarında ve parça eşya taşımalarında bizim için önemli olan uygun maliyetlerle güzel işler başarmak. Ayrıca müşteri memnuniyetini %100 seviyelerini tutmaktır.

Ulusoy Nakliyat olarak ev taşıma ofis taşıma eşya depolama işlemlerini yaparak aynı zamanda her hafta mutlaka Türkiye’ nin her bölgesine sevkiyat larımız bulunmaktadır.

Yapılan tüm nakliyat seferlerimiz sigorta kapsamında olup muafiyeti söz konusu değildir.

İstanbul parça eşya taşımacılığı ve şehirler arası parça eşya taşımacılığı için tüm soru ve sorunlarınız için Türkiye’ nin her yerinde 0850 227 5 227 numaralı Çağrı merkezimizden ulaşabilir eksper talep edebilirsiniz. Ayrıca Nakliyat işlemleri ile alakalı tüm yazılı ve görselleri http://www.ulusoyholdingnakliyat.com adresinden görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir