Ofis Taşımacılığı hatayı kabul etmeyen bir nakliyat hizmeti dir. Evden Eve Nakliyat hizmeti dışında İstanbul Ofis Taşıma hizmetini geliştiren Ulusoy Nakliyat bu hizmeti de Türkiye’ nin Her Yerinde vermektedir. Kurumsal Taşınma hizmetini kendine benimseyen bir nakliyat firması ile karşı karşıya kalmanız için öncelikle günümüz Türkiye’sinde Çağrı Merkezi olan bir firma ile görüşmek daha faydalı olacaktır. Kurumsal nakliyat firması gelen ekspertizinden size kendini belli etmektedir.

Ulusoy Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı için gelen ekspertiz personel sadece fiyat değil taşınacak eşyada paketleme malzemesi cinsi, miktarı, çalışacak personel sayısı ve en önemlisi sigorta değerini belirlemektedir.

Şirket Taşınma günü çalışacak bütün personellerimiz montaj işlemlerinden sonra baloncuklu naylonlar ile paketler arşiv dosyaları tek tek bölüm bölüm karton kutulara konulur. Çalışmamız temiz ve hijyen olarak yapılmaktadır. İş yeri Taşıma kuralları harfiyen uygulanır. Teslimat adresinde eşyalarınız özenle yerleştirilir ve bütün montajlar yapılır.