Eşya Depolama, İstanbul Eşya Depolama

Ulusoy Eşya Depolama sistemin başlaması müşteri temsilcilerimiz ile ön talep yada hizmet satın almanız ile başlar. Depolanan eşyalarınızı web sitemiz üzerinden metreküp (m3) hesabı çıkartarak eşyaların kaplayacağı alanı ve teknik özellikler esas alınarak Eşya Depolama alanı ayrılmaktadır.

Müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmelerden temsilcilerimiz sizlere Eşya Depolaması konusunda bilgi verir. Sistemiz her türden eşya depo alanı verilmektedir, fakat depolanacak eşyaların tehlikesi olmaması durumunda Eşya Depolama yapılmaktadır. Eşya Depolama da bütün eşyaların listesi çıkartılıp müşteri/firma teslim tutanağı ile eşyaların depolaması yapılmaktadır. Uzman ekiplerimiz tarafından alınmış olan bütün eşyalar etiketlenir ve paket içerisinde neler olduğu not alınarak paket üstüne belirtilir. Tüm Eşya Depolama alanlarımız kapalı sistemde olup müşterin isteğine uygun kilitleme (şifreli yada Anahtarlı) sistemi yapılmaktadır.

Ev Eşyası Depolama

Eşya Depolama Firmaları

Ulusoy Eşya Depolama ile depolanan bütün eşyalar sigortalı olup tüm maddi zararları karşılamaktadır. İstanbul Eşya Depolama alanlarımız rutubet, elektrik, su, doğal gaz, vb. bütün zararlı etkenlere karşı korumalıdır. İstanbul Eşya Depolama alanlarımızda 7 gün 24 saat kamera sistemi olup eş zamanlı kontrol edilmektedir. Ülkemizde Eşya Depolama da en kaliteli sistemlerine sahip, Artı Oda Depolama eşyalarınızı güvenliğini ve hijyenik koşullarda depolama yapmaktadır. Sizde fazla eşyalarınızı Artı boyutlarındaki odalarımızı ve sandıkları seçerek fazla eşyalarınızı depolama alanlarında aylık olarak depolama yaptırabilirsiniz. Artı eşya depolamanın kuruluş amaçlarında daha rahat yaşam alanları oluşturmaktadır. Maddi ve manevi değeri olan eşyaların ekonomik fiyatlar ile güvenli koşullarda eşya depolama hizmeti verilmektedir.